Projeler

Oyun Motoru

Geliştirici Araçları

Oyun motoru, sosyal ağ, mobil platformlar ve oyun sitelerinde sunulan çevrim içi oyunlar için yeni, kriptolu iletişime olanak sunan, güvenlik duvarlarına takılmayan, yüksek performanslı bır sunucu yazılımıdır. Oyun motoru, platform bağımsız olup, sunucular üzerinde kurulum gerektirmeden, servis olarak çalıştırılabilmektedir.

Akıllı Zil

IoT Çözümleri

AkıllıZil, apartmanlara yönelik özel bir dış kapı kontrol sistemidir. Daire ziliniz çaldığı anda, akıllı cep telefonlarınıza anında bir bildirim gönderilir. Bildirime tıklayarak kapınızdaki AkıllıZil kamerasını anlık olarak izleyebilir, ortam seslerini alabilirsiniz. Kapıdaki kişi ile sesli görüşme de yapabileceğiniz gibi, tek bir dokunuş ile doğrudan kapınızı açabilirsiniz.

Apforyou

Geliştirici Araçları

Tasarla, içerik ekle, test et, yayınla...

4 adımda herşey hazır. Apforyou ile kolay ve hızlı bir şekilde uygulamalarınızı geliştirin. Güçlü, kesintisiz sunucularımız ile uygulama içeriklerinize hız kazandırın. Uygulama içeriğinizi anında test edin. Tek tuşla,uygulamanız otomatik olarak marketlerde yayınlansın.

IMO Mobil

Mobil Çözümler

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi için hazırlamış olduğumuz mobil uygulama Android ve iOS Platformlarında yayında.

Orjinalstore

Kurumsal Çözümler

Orjinalstor firması için bayi yönetim modülü, ayrıntılı teklif hazırlama, finansal takip sistemleri ve üretim bandı fire optimizasyon araçları geliştirdik.

BlipSystems

Çözüm Ortaklığı

Bilgi teknolojileri ve haberleşme alanında faaliyet gösteren, Danimarka'lı Blip Systems firması ile mobil cihazlar üzerine, ortak bluetooth projeleri gerçekleştirdik.

Şenertek 3D Yazıcı

Çözüm Ortaklığı

Prototip üretim teknolojilerinde Türkiye için yeni bir dönem başlatan Şenertek Enerji ve Otomasyon Şirketi tarafından üretilen yüksek hassasiyete sahip FDM -SLA -PHOTO 3D yazıcılara yönelik modelleme ve kontrol yazılımını geliştirdik.

YapıMaliyet

Mobil Çözümler

Türkiye’nin en güncel ve en kapsamlı birim fiyat kütüphanesi olan YapıMaliyet için akıllı telefon ve tablet uygulamalarını geliştirdik. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı dahil 13 kurumun 130.000’den fazla pozuna hızlı ve kolayca ulaşabileceğiniz uygulamalar marketlerde.

IYTE YDB Otomasyonu

Kurumsal Çözümler

İYTE Yabancı Diller Bölümü otomasyon yazılımı kapsamında, optik sınav değerlendirme, kiosk entegrasyonları, öğrenci işleri, personel, öğretmen ders programı ve sınav yönetimi gibi birçok modülden oluşan kapsamlı bir projeyi başarıyla teslim ettik.

Diyetisyenim

Mobil Çözümler

Diyetisyenini seç ve diyete başla. Yoğun iş koşulları nedeniyle diyetisyene gitmeye vakit ayıramayan ya da yaşadığı yerde ulaşabileceği bir diyetisyen olmayan kişiler için geliştirdiğimiz diyetisyenim mobil uygulaması ile hedeflenen kiloya bir diyetisyen denetiminde ulaşmak ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmak artık çok kolay.

Dernek Yönetim

Mobil Çözümler

Dernekler mobil yönetim ve iletişim çözümlerimiz ile maliyetlerini azaltıyor , üyeleriyle olan iletişimini arttırıyor. Dernek üyeleri, dernek ile ilgili tüm gelişmeleri cep telefonundan takip edebildiği gibi dernek yöneticilerine mesaj yollayabiliyor, kurs, açılış, konser, tören v.b. faaliyetlerden Dünyanın neresinde olursa olsun haberdar olabiliyor.

Intel AppUp Games

Arge/Test

Intel Mobil işlemci testlerinde kullanılmak üzere Intel AppUp platformuna oyunlar geliştirdik.

Intel Geliştirici Progamı kapsamında, Intel Realsense Teknolojisi ile geliştirdiğimiz, yalnızca el hareketlerinizi kullanarak etkileyici sunumlar yapabilmenizi olanaklı kılan bir proje hazırladık.

Makina Mobil

Mobil Çözümler

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Genel Merkezi ve 18 şubesi üyeleri için hazırlamış olduğumuz mobil uygulama Android ve iOS platformlarında yayında.

Makina Personel

Mobil Çözümler

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Genel Merkezi ve 18 şubesinde çalışan perosnel için hazırlamış olduğumuz mobil uygulama Android ve iOS Platformlarında yayında.

Birgün App

Mobil Çözümler

Birgün gazetesi için hazırladığımız mobil uygulama Android ve iOS platformlarında yayında.

Tabit App

Kurumsal Çözümler

Tabit Tarımsal Bilgi Teknolojileri A.Ş. ile yaptığımız iş birliği kapsamında hazırladığımız Tabit App Android ve iOS platformlarında yayında.

İMO İK

Mobil Çözümler

İnşaat Mühendisleri Odası İzmir şubesi için hazırlamış olduğumuz insan kaynakları yönetim yazılımı kullanımda.

İleri Eğitim

Web Teknolojileri

İleri Eğitim Teknolojileri şirketi için hazırladığımız web portalı yayında.

İzmir Doğru Cevap

Mobil Çözümler

Doğru Cevap Eğitim Kurumları İzmir şubesi için hazırlamış olduğumuz mobil uygulama yayında.

Alper Taş

Mobil Çözümler

Beyoğlu belediye başkan adayı Alper Taş için hazırlamış olduğumuz mobil uygulama yayında.

KA.DER App

Mobil Çözümler

Kadın Adayları Destekleme Derneği için hazırlamış olduğumuz mobil uygulama yayında.

Seval Özkan

Mobil Özümler

SahrayıCedit Mahallesi muhtarı Seval Özkan için hazırlamış olduğumuz mobil uygulama yayında.

Gündoğdu App

Mobil Özümler

Gündoğdu Koleji Mezunlar Derneği için hazırlamış olduğumuz mobil uygulama yayında.

6QGames

Oyun Motoru

Oyun motorumuzu tercih ederek, 6 yılda 10 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan 6Q Games için 9 tane online oyun geliştirdik.

Quizmatic

Oyun Motoru

Facebook platformunun en popüler kelime oyunlarından biri olan Quizmatic oyununu oyun motorumuzu kullanarak geliştirdik.

Quizmatic App

Mobil Çözümler

Gelişmiş özelliklerle donatılmış, günlük ve haftalık turnuvalarla rekabetin hiç bitmedi Quizmatic oyunu mobil versiyonu Android ve iOS platformlarında yayında.

Bankozade

Oyun Motoru

Oyun motorumuzu tercih eden oyunzade.com için çok kullanıcılı online oyunlar geliştirdik.

Milliyet Oyun

Oyun Motoru

Milliyet Gazetesi Internet Sitesi Oyun Portalına online oyunlar geliştirdik.

Posta Oyun

Oyun Motoru

Posta Gazetesi Internet Sitesi Oyun Portalına online oyunlar geliştirdik.