İnsan Kaynakları

Ekibimize dahil olun!

Kariyer hedefine ve Innovia çalışan profiline uygun bulunan özgeçmişlerin değerlendirme süreci, adaylarla birebir yapılan mülakatlarla başlar. Görüşmelerde kurum kültür tanımı, iş tanımı ve çalışma koşulları hakkında detaylı bilgi verilir. Kariyerine Innovia’da başlayan stajyerler ise 3 ay boyunca her gün katılacakları bir eğitim programına dahil edilerek alanında uzman danışmanların tecrübesinde yazılım geliştirme ve uygulama eğitimi alırlar. Eğitim sürecinin sonunda belli bir seviyenin üzerinde performans gösteren adaylar Innovia bünyesinde çalışma hakkı kazanarak bilişim teknolojileri sektöründe çalışmaya hazır birer çalışan olarak kariyerlerine başlamış olurlar.

  • Innovia, 13 yıllık sektör deneyimine dayanan tecrübesi doğrultusunda; başarı kaynaklarının fark yaratan, gelişime açık memnun çalışanları olduğunun farkındalığı ile hareket etmektedir. Bu nedenle, yeni personel alımında, takım çalışmasına yatkın, analiz yeteneği yüksek, işinden memnun çalışanlar ile yoluna devam etmeyi tercih etmektedir.

  • Innovia’da kariyer sahibi olmak; farklı deneyimleri bir arada yaşayarak alanında uzman yöneticiler ile yol alıp büyümek demektir. Mutlu Çalışan prensibini ilke edinerek, çalışanlarının motivasyon ve memnuniyetine önem veren şirketimiz, çalışanına, eğitimi, gelişimi, iş zekası ve hedeflerini maksimum seviyede kullanabileceği destekleyici bir kariyer sunar.

  • Innovia, işe alımda yaş ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın adayların mezuniyetini dikkate alır. İş başvuruları web sitesi, iş birliği içinde olduğu kurum ve kuruluşlar, sosyal medya ve kariyer@Innoviayazilim.com e-mail adresi aracılığı ile kabul edilir.

  • Innovia İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nün en temel amacı; hızla gelişen bilişim teknolojisi sektöründe bünyesinde kariyer hedefi olan çalışanlarına gösterdiği etik tutum ve sunduğu imkanlar dahilinde Innovia’nın “Mutlu Çalışan Mutlu İşveren” konumunu sürekli kılmaktır.