Hakkımızda

Merhaba

Innovia, DEPARK (Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi) bünyesinde yer alan bir teknoloji Ar-Ge şirketidir. Danışmanlık, mobil yazılımlar, internet servisleri, elektronik kontrol yazılımları, masa üstü ve web yazılımları şirketin ana çalışma alanlarını oluşturmaktadır. Kuruluşundan bu yana Ar-Ge kültürünü benimsemiş olan Innovia, bu kültürün kendisine kazandırdığı tecrübe ve deneyimler ile müşterilerine yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunmaktadır. Kendini, sürekli yenileyen Innovia yazılım ekibi, ileri teknolojilerin ticari yazılımlara uygulanması konusunda profesyonelleşmiştir. İş geliştirme süreçlerinde uluslararası sektör standartlarını uygulayan Innovia, toplam kalite yönetimi kapsamında başarılı projeler üretmektedir.

Innovia, Intel firmasının resmi geliştiricilerinden biridir. Firmamız, 2010 yılından beri, Intel'in mobil işlemcileri için çeşitli test yazılımları geliştirmektedir.

Innovia, alt yapı tasarım ve kurulumundan, Ar-Ge danışmanlığına kadar geniş bir alanda teknoloji hizmeti sunmaktadır.

Masa Üstü Yazılımlar

Sektörel Çözümler. İş Geliştirme Araçları.

Detaylar
Internet Servisleri

Oyun Motorları, REST Api ve Web Servisler.

Detaylar
Mobil Uygulamalar

Android - iOS Uygulamaları.

Detaylar
Elektronik Yazılımlar

Gömülü Programlama. Özel Sürücüler.

Detaylar

Sürekli AR-GE

Teknolojiyi yakından takip ediyoruz. En yeni teknolojileri test ediyor, en uygun çözümleri araştırıyoruz.

Bugüne dek uyguladığımız sayısız projeden aldığımız mutlu müşteri dönüşleri ile gurur duyuyoruz.

Biliyoruz ki mühendislik, bilim ve matematiksel prensipleri, tecrübe, karar ve ortak fikirleri kullanarak insana faydalı ürünler ortaya koyma sanatıdır.

Misyonumuz

Yazılım teknolojileri sektöründe etik ve sürdürülebilir işler gerçekleştirmek, bize güvenen müşterilerimize maximum avantajlarla en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunabilmek.

Vizyonumuz

Türkiye’de yazılım sektörünün gelişmesi ve büyümesi adına son teknolojiler ile geliştirilmiş ürün ve hizmetleri müşterilerine sunmak, bu sorumluluk bilinci ile tüm dünyada tanınan bir şirket olmak.